Brdy 15.4. - 17.4.2011  CZ

Účastníci:

Arwen Hex Martin Petr

Trasa:

Lochovice - Felbabka - Hřebeny - Tok - Koruna - Praha - Nepomuk

Zobrazeny fotky: 51-63 z celkem 63

<<Začátek  |  <Předchozí  |  Následující>  |  Konec>> 

Fotka č. 51

foto č. 051 - Máme radost z takových cest. Nikde ani živáčka.

Máme radost z takových cest. Nikde ani živáčka.Fotka č. 52

foto č. 052 - Chatka nedaleko Toku.

Chatka nedaleko Toku.Fotka č. 53

foto č. 053 - Vrchol Koruna (831m).

Vrchol Koruna (831m).Fotka č. 54

foto č. 054 - Obdivujeme konstrukci z lešenářských trubek na vrcholu.

Obdivujeme konstrukci z lešenářských trubek na vrcholu.Fotka č. 55

foto č. 055 - Nejsme si jisti její pevností, proto na ni radši ani nelezeme.

Nejsme si jisti její pevností, proto na ni radši ani nelezeme.Fotka č. 56

foto č. 056 - Za bouřky tu může být celkem veselo.

Za bouřky tu může být celkem veselo.Fotka č. 57

foto č. 057 - Pohled z Koruny na vrchol Praha (862m).

Pohled z Koruny na vrchol Praha (862m).Fotka č. 58

foto č. 058 - Vašek, Martin a Ilča.

Vašek, Martin a Ilča.Fotka č. 59

foto č. 059 - Hrr bratři a sestry, vzhůru na Prahu.

Hrr bratři a sestry, vzhůru na Prahu.Fotka č. 60

foto č. 060 - Pozůstatek dřevěné stavby na vrcholu nedaleko betonové věže s meteoradarem.

Pozůstatek dřevěné stavby na vrcholu nedaleko betonové věže s meteoradarem.Fotka č. 61

foto č. 061 - U betonové věže jdeme potichu, abychom nebyli zpozorováni. Tedy až na Martina, který suveréně kráčí k plotu. Vlčák za plotem začíná zuřivě štěkat a z budovy při věži vylézá zavalitý chlap v maskáčích se vzteklým výrazem v drsné tváři. Ani to nebyl pro Martina povel čelem vzad a poklusem klus a přidrzle se ptá drsňáka, zda-li můžeme na prohlídku radaru. To už týpek vybuchuje a řve na nás cosi ve smyslu, že porušujem snad vše, co tu porušit lze a že máme okamžitě vypadnout. Zachováváme klid, s nasraným pánem se tedy nepereme a pozvolna odcházíme směrem na jihovýchod k obci Nepomuk, kde na nás čeká hospoda.

U betonové věže jdeme potichu, abychom nebyli zpozorováni. Tedy až na Martina, který suveréně kráčí k plotu. Vlčák za plotem začíná zuřivě štěkat a z budovy při věži vylézá zavalitý chlap v maskáčích se vzteklým výrazem v drsné tváři. Ani to nebyl pro Martina povel čelem vzad a poklusem klus a přidrzle se ptá drsňáka, zda-li můžeme na prohlídku radaru. To už týpek vybuchuje a řve na nás cosi ve smyslu, že porušujem snad vše, co tu porušit lze a že máme okamžitě vypadnout. Zachováváme klid, s nasraným pánem se tedy nepereme a pozvolna odcházíme směrem na jihovýchod k obci Nepomuk, kde na nás čeká hospoda.Fotka č. 62

foto č. 062 - Nepomuk.

Nepomuk.Fotka č. 63

foto č. 063 - Hospoda v Nepomuku. Svijany prokládáme jakousi brčálově zelenou kořalkou. Postupně zjišťujeme, že ačkoliv jsme nedaleko Prahy, nemáme možnost se odtud dostat. Poslední vlak z Rožmitálu nám právě ujíždí a nic dalšího nepojede. S autobusy je to taky na pendrek. Dopíjíme a loučíme se. Ilča s Vaškem přespávají za vsí a do Plzně pojedou prvním ranním busem. Martin a já se rozhodujeme jít vrávoravým krokem pešky patnáct km na Příbram, odkud se na Prahu snad už dostaneme. Jaké je štěstí opilcovo, když nám hned za hospodou zastavuje nějaký cizinec a odváží nás do Příbramě na autobus.

Hospoda v Nepomuku. Svijany prokládáme jakousi brčálově zelenou kořalkou. Postupně zjišťujeme, že ačkoliv jsme nedaleko Prahy, nemáme možnost se odtud dostat. Poslední vlak z Rožmitálu nám právě ujíždí a nic dalšího nepojede. S autobusy je to taky na pendrek. Dopíjíme a loučíme se. Ilča s Vaškem přespávají za vsí a do Plzně pojedou prvním ranním busem. Martin a já se rozhodujeme jít vrávoravým krokem pešky patnáct km na Příbram, odkud se na Prahu snad už dostaneme. Jaké je štěstí opilcovo, když nám hned za hospodou zastavuje nějaký cizinec a odváží nás do Příbramě na autobus.

Zobrazeny fotky: 51-63 z celkem 63

<<Začátek  |  <Předchozí  |  Následující>  |  Konec>>  |  Úvodní stránka   |  Přidat komentář

zobrazeno 2196x